Адвокатська компанія АРГУМЕНТ

RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional
Судові спори. Захист інтересів у суді. Представництво в суді.

Врегулювання спорів, у тому числі через суд, відноситься до одного з самих основних напрямків нашої діяльності. Ми пропонуємо своїм клієнтам, громадянам і організаціям захист у судах будь-яких рівнів та інстанцій на всіх стадіях судового процесу, також здійснюємо повний супровід виконавчого провадження.

Представляючи інтереси клієнта, ми прагнемо до досудового врегулювання спорів або укладення мирової угоди, що дозволяє значно економити час і витрати, пов'язані з вирішенням виниклої проблеми.
Якщо рішення спору без судового втручання не представляється можливим, ми проводимо попередню оцінку судової перспективи вирішення спору, ретельно вивчаємо необхідні докази, а також готуємо позовну заяву та інші документи для подачі до суду.
Судові спори бувають формальні (наприклад, розірвання шлюбу при згоді подружжя, які мають неповнолітніх дітей), прості, складні і дуже складні. Для простих спорів підготовка судової справи практично не потрібна. Для складних справ потрібно розробити концепцію і відповідно до неї написати позовну заяву. Від того, як складені документи, в основному, залежить результат справи. Якщо одразу письмово громадянин (або юрист, невірно написавший від його імені) зізнається в порушенні закону, потім зворотного буде не довести.

Для успішного захисту інтересів в суді необхідні професійні юридичні знання і чималий практичний досвід участі в судових засіданнях. Виграна справа в суді - це результат величезних зусиль, важкої копіткої роботи, яка починається з детального вивчення справи, розробки правової позиції, збору доказів, вивчення аналогічних прецедентів, грамотного складання позовної заяви, участі у судових засіданнях.

Представництво в суді - це діяльність законного представника в судах найрізноманітніших інстанцій. Діяльність здійснюється від Вашого імені і єдина мета - це домогтися самого сприятливого для Вас рішення, а так само надання будь-якої допомоги для захисту Ваших інтересів і прав. Постійні зміни в законодавстві ставлять перед нами серйозну дилему: потрібно бути грамотним юристом, який знається на тонкощах законодавства, або звернутися за допомогою до нашої компанії, яка здійснює комплексне обслуговування по такому напрямку, як представництво в суді.

Фахівці нашої АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ АРГУМЕНТ уважно вислухають Вашу проблему і нададуть юридичну консультацію, підкажуть можливі варіанти подальшого розвитку ситуації. Якщо у Вашій справі є хоч найменша зачіпка на позитивне вирішення - ми обов'язково Вам на неї вкажемо і допоможемо грамотно обгрунтувати свою позицію, відштовхуючись від діючої нормативно-правової бази.


Зв
`язатися з нами

Тел. (044) 228 - 15-13


Електронна пошта

info@atty.net.ua


© 2018 All right reserved www.atty.net.ua