Адвокатська компанія АРГУМЕНТ

RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Адвокатська компанія Аргумент - це компанія професійних юристів та адвокатів, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг, пов’язаних із застосуванням норм різних галузей вітчизняного та зарубіжного права.
Зазвичай будь-який клієнт, звертаючись до юридичної фірми з метою вирішення свого питання, очікує кваліфікованих та оперативних послуг, але досить часто їх не отримує. Саме тому ми переконані, що відповідальність, порядність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, конфіденційність та високий рівень професіоналізму є необхідною умовою для взаємовигідної і плідної співпраці.
У тісній співпраці з Депутатським корпусом різних рівнів Рад України та Державними Адміністраціями наша Компанія здійснює залучення і юридичний супровід інвестицій в Україну.
Діяльність нашої компанії заснована на принципі комплексного підходу до вирішення поставлених задач, за рахунок аналізу та правильного застосування норм чинного законодавства, що чітко відображено у гаслі нашої компанії «Ми не обходимо закони, ми знаємо як їх застосувати і вірно застосовуємо їх на практиці».
Компанія працює на ринку юридичних послуг у сфері кримінальних, адміністративних, цивільних господарсько-правових відносин, здійснює консультації та представництво інтересів клієнтів у судах усіх рівнів і має переважну спеціалізацію у сфері оподаткування фізичних осіб, інтелектуального авторського,трудового права також однією із направленостей діяльності компанії ми виділяємо сферу сімейно-шлюбних відносин та допомогу при вирішенні питань з розлучень та розподілу майна, спорів майнового та немайнового характеру, завдяки великому досвіду та кваліфікації наших юристів та адвокатів у цих сферах.
Адвокатська компанія Аргумент займається представленням інтересів клієнтів в Україні та на Кіпрі.
Фахівці з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців допоможуть Вам створити комерційну чи некомерційну організацію будь-якої організаційно-правової форми, внести зміни до установчих документів уже діючого підприємства, здійснити процес ліквідації юридичної особи чи зняття з обліку фізичної особи підприємця. Та ще багато іншого.

Співпраця з нами це успіх в Вашому бізнесі і житті !


Зв
`язатися з нами

Тел. (044) 228 - 15-13


Електронна пошта

info@atty.net.ua


© 2018 All right reserved www.atty.net.ua